Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Printer HP LaserJet Pro M15w, Retail model

11,000 L

11,000 L

Printer HP LaserJet Pro M15w, Retail model

11,000 L

  • Printeri më i vogël lazer në botë në klasën e tij – LaseriJet Pro më i vogël i HP është 35% më i vogël se paraardhësi i tij, megjithatë akoma ofron të njëjtat printime bardh e zi me cilësi profesionale.
  • Shtypja e shpejtë – Shtyp deri në 19 faqe në minutë, me faqen e parë në 8.1 sekonda
  • Fuqia e printerit tuaj lazer në pëllëmbën e dorës tuaj – Aplikacioni HP Smart ju lejon të skanoni lehtësisht nga smartphone ose tablet, të porosisni toner dhe të printoni nga iCloud, Google Drive dhe Dropbox.
  • Lidhja pa tela në të cilën mund të mbështeteni – Mundësitë e integruara wireless ju lejojnë të përdorni, printoni dhe ndani lehtësisht burimet në një rrjet; për ata që nuk kanë lidhje Wi-Fi, lidheni direkt me printerin pa tel lazer duke përdorur Wi-Fi Direct.
  • Cilësi pa kompromis – Merrni cilësinë profesionale, të besueshme që dëshironi menjëherë; ky printer lazer i lehtë për t’u përdorur është LaserJet me çmimin më të ulët nga HP, ndonjëherë.
  • Aktiv kur të duhet, fik kur nuk e ke – Ndihmoni në kursimin e energjisë me Teknologjinë HP Auto-On / Auto-Off — inteligjencë që mund të ndezë printerin tuaj pa tel lazer kur keni nevojë për të dhe të fiket kur nuk keni.
SKU: SCDB0386 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Marka: Hp
Modeli: M15w
Teknologjia: Lazer
Lidhja: Hi-Speed USB 2.0 port; built-in Wifi 802.11b/g/n
Rezolucioni: Deri në 600 x 600 x 1 dpi
Boja: Bardh e zi
Pesha e artikullit: 3.8 kg
Shpejtësia e printimit:

 

Shpejtësia e printimit deri në 19 ppm