PS4 Apex Legends – Bloodhound Edition

2,490 L

Pushto me karakter në Apex Legends, një revole Battle Royale për të luajtur falas, ku personazhet legjendë me aftësi të fuqishme bashkohen për të luftuar për famën dhe pasurinë në skajet e Kufirit. Zotëroni një listë gjithnjë në rritje të legjendave të ndryshme, lojë të thellë taktike të skuadrës dhe inovacione të reja të guximshme që rrisin përvojën e Battle Royale . Mirësevini në evolucionin tjetër të Battle Royale.

2,490 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 122854 Categories: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg