PS4 Borderlands 3

3,990 L

Ndaloni binjakët fanatikë të kalipso që të bashkojnë klanet Bandit dhe të pretendojnë se galaktika çdo Gjahtar Vault ka aftësi unike, stile lojërash, pemë aftësish të thella dhe shumë mundësi personalizimi me bazilione armësh dhe veglash, çdo luftë është një mundësi për të shënuar pajisje të reja botë përtej Pandorës, secila me ambiente unike për të eksploruar dhe armiq për të shkatërruar lojën me këdo në çdo kohë në internet ose bashkëpunim në ekran të ndarë, pavarësisht nga niveli juaj.

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122568 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg