Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
PS4 Call Of Duty Black Ops Cold War

8,790 L

8,790 L

S’ka stok

PS4 Call Of Duty Black Ops Cold War

8,790 L

Seriali Black Ops është rikthyer me Call of Duty: Black Ops Cold War – vazhdimi i drejtpërdrejtë i Call of Duty: Black Ops i preferuar nga fansat.
Black Ops Cold War i lëshon tifozët në thellësitë e betejës së paqëndrueshme gjeopolitike të Luftës së Ftohtë të fillimit të viteve 1980.
Ejani ballë për ballë me figura historike dhe të vërteta të vështira ndërsa luftoni rreth e rrotull globit në vende portreti si Berlini Lindor, Vietnami, Turqia, selia Sovjetike e KGB-së dhe më shumë.

S’ka stok

SKU: 128805 Kategori: , Etiketë: