PS4 Concrete Genie

3,989 L

Concrete Genie ndjek udhëtimin emocionues të një adoleshenti të quajtur Ash, i cili i shpëton problemeve të tij duke sjellë në jetë imagjinatën e tij të gjallë në vizatimin e tij, ndërsa eksploron qytetin e tij të lindjes Denska – një qytet bregdetar dikur i ndritshëm dhe i zhurmshëm tani i ndotur nga Errësira.

3,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122872 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg