PS4 Control

5,990 L

Eksploroni mjedise të ndryshme dhe arkitekturë të ndryshueshme në një botë të thellë të paparashikueshme, të vendosur brenda një ndërtese të gjerë të Nju Jorkut
Përcaktoni stilin tuaj të lojës duke integruar aftësitë mbinatyrore, azhurnimet dhe ngarkimet e modifikueshme
Shfrytëzoni shkatërrimin dinamik mjedisor për mundësitë emocionuese luftarake dhe zotëroni ritualin kompleks për të ndryshuar rrethinën tuaj
Zhytuni në një botë të errët dhe të frymëzuar nga brutalistët, ku realiteti i përditshëm është korruptuar nga një forcë e botës tjetër

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122339 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg