PS4 Crash Team Racing Nitro-Fueled

4,490 L

Crash është kthyer në sediljen e shoferit! Bëhuni gati për të lëvizur me lehte me Crash ™ Team Racing Nitro-Fueled. Experience eshtë përvoja autentike e CTR plus shumë më tepër, tani plotësisht e rregulluar dhe e përmirësuar deri në maksimum:

Filloni motorët tuaj me mënyrat origjinale të lojës, personazhet, pjesët, fuqizimet dhe kontrollet
Rrëshqitja e fuqisë për lavdi në kartat, pistat dhe arenat shtesë nga Crash ™ Nitro Kart
Gara në internet me miqtë dhe përplaseni konkurrencën me tabelat e liderëve në internet
Personalizoni udhëtimin tuaj dhe shpërndani vrapuesin tuaj me n. artikuj të shëndoshë kart dhe lëkurat
Vazhdoni garën me përmbajtje dhe sfida të reja në sezonet e fillimit të Grand Prix
Me Crash ™ Team Racing Nitro-Fueled, aksionet janë të larta dhe konkurrenca është e ashpër. CTshtë CTR që ju pëlqen, tani e goditur me shpejtësinë më të lartë.

4,490 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 122138 Categories: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg