PS4 Dragon Ball FighterZ & Dragon Ball Xenoverse 2

4,950 L

DRAGON BALL FighterZ lind nga ajo që e bën serinë DRAGON BALL kaq të dashur dhe të famshme: luftime të pafund spektakolare me luftëtarët e saj të gjithëfuqishëm.

Duke u partnerizuar me Arc System Works, loja maksimizon grafikat Anime të nivelit të lartë dhe sjell lojëra të thjeshta për t’u mësuar, por të vështira për t’u zotëruar.

Out of stock

SKU: 120908 Categories: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg