PS4 Dragon Ball FighterZ

2,790 L

Duke përdorur fuqinë e motorit Unreal dhe ekipin e talentuar në Arc System Works, DRAGON BALL FighterZ është një turne vizual i fuqisë. Përjetoni kombinime ajrore, faza të shkatërrueshme, skena të famshme nga anime DRAGON BALL të riprodhuara në 60FPS dhe rezolucion 1080p. Pas suksesi i serisë Xenoverse, është koha për të prezantuar një lojë të re klasike luftarake 2D DRAGON BALL për tastierët e këtij brezi. DRAGON BALL FighterZ lind nga ajo që e bën serinë DRAGON BALL kaq të dashur dhe të famshme: luftime të pafund spektakolare me luftëtarët e saj të gjithëfuqishëm. Partneritet me Arc System Works, DRAGON BALL

2,790 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 118141 Categories: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg