PS4 Dying Light 2

8,990 L

Porosia paraprake për të marrë “Reload Pack DLC” Përfshirë: Rifresko Veshjen, Ringarko Ngarkesën e Lëkurës, Ringarko Paraglider Skin
BOTA E HAPUR E SHPEJT – Merrni pjesë në jetën e një qyteti të përfshirë në një epokë të re të errët. Zbuloni shtigje të ndryshme dhe pasazhe të fshehura, ndërsa eksploroni nivelet dhe vendndodhjet e shumta të tij
LUFTIM KREATIV & BRUTAL – Përfitoni nga aftësitë tuaja në parkour për të dhënë peshoren edhe të takimit më brutal. Mendimi i zgjuar, kurthet dhe armët krijuese do të jenë miqtë tuaj më të mirë
CIKLI DITE DHE NET – Prisni natën për të hyrë në fshehjet e errëta të të infektuarve. Rrezet e diellit i mbajnë larg, por sapo të zhduket, përbindëshat fillojnë gjuetinë, duke i lënë strofkat e tyre të lira për të eksploruar
ZGJEDHJE DHE PASOJA – Formoni të ardhmen e Qytetit me veprimet tuaja dhe shikoni sesi ndryshon. Përcaktoni ekuilibrin e fuqisë duke bërë zgjedhje në një konflikt në rritje dhe krijoni përvojën tuaj

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126930 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg