PS4 e Football Pro evolution soccer Seaso Update

3,490 L

eFootball PES 2021 SEZONI UPDATE mbart me vete në të gjitha cilësitë e arsyeshme për eFootball PES 2020 dhe cilësinë e “Lojërave më të mira sportive 2019”, dhe më shumë. Duke prezantuar lojtarët e fundit dhe uniformat e reja të sezonit të ri, loja bën edhe UEFA EURO 2020TM. Botim Standard: Premium Agent për 10 javë, 3 Bileta për Rinovim Kontrate x10 javë, 2000 MyClub Points.

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124333 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg