PS4 F1 2020 Seventy Edition

6,990 L

Për herë të parë, lojtarët mund të krijojnë ekipin e tyre F1® duke krijuar një shofer, pastaj duke zgjedhur një sponsor, një furnizues të pajisjeve motorike, duke punësuar një shok dhe duke garuar si ekipi i 11-të në pistë. Ndërtoni facilitete, zhvilloni ekipin me kalimin e kohës dhe ngisni drejt majave të botës. Përshtatni mënyrën tuaj unike të karrierës 10-vjeçare, me një zgjedhje të opsioneve të prezantimit të Kampionatit F2 dhe gjatësive të sezonit për të lejuar një karrierë më interesante, me sezone të shumëfishta. Shtimi i garave me ekran të ndarë, një ndihmë e re drejtuese dhe një përvojë më e aksesueshm

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124231 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg