PS4 Farmers vs. Zombies

3,490 L

Zgjidhni anën tuaj, bimët ose zombitë, në betejat online me 24 lojtarë
Përshtatje: Personalizoni bimët dhe zombitë tuaja të preferuara me qindra artikuj unikë dhe personalizime
Bashkëpunim online me 4 lojtarë: Bashkoni forcat me miqtë në modalitetin e bashkëpunimit në internet me 4 lojtarë
Bimë të reja dhe zombie: Bimë të reja të fuqishme dhe zombie me një larmi të madhe aftësish
Botë e gjerë: Mbi 10 fusha beteje unike me shumë lojtarë dhe bashkëpunues

3,490 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 127141 Categories: , , Tag:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg