PS4 Final Fantasy XIV Online Complete Edition

6,990 L

Përvoja e plotë FINAL FANTASY XIV Online. Hyni në fushën e Eorzea dhe bashkohuni me mbi 16 milion aventurierë në të gjithë botën.
Përfshin lojën bazë dhe të gjitha zgjerimet. Filloni kapitullin e fundit dhe bëhuni ajo që duhet. Bëhuni Errësira.
-Shkruesit e hijes
-Gjak i stuhisë
-Qiellor ward
-A Rikthimi e mbreterise ™ /

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 116852 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg