PS4 Final Fantasy XV

2,990 L

FINAL FANTASY XV është një fantazi e bazuar në realitet. Duke ikur nga flakët e luftës, Noctis, Princi i Kurorës i Mbretërisë së Lucis, fillon një udhëtim epik me miqtë e tij më të mirë nëpër një botë bishash, mrekulli të mahnitshme për t’u parë dhe birucat e mbushura me rrezik me shpresën e duke gjetur forcën për të marrë atdheun e tij dhe për t’i dhënë fund betejës.

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 114735 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg