PS4 Grid Day One Edition

4,951 L

Grid kthehet me një përvojë krejt të re ku çdo garë është shansi për të zgjedhur rrugën tuaj, për të krijuar historinë tuaj dhe për të përcaktuar trashëgiminë tuaj në botën e sportit motorik. Nga krijuesit e serive jashtëzakonisht të suksesshme të suksesshme dhe F1, Codemasters ju fton të zini vendin tuaj në Seritë botërore të rrjetit dhe të konkurroni në gara intensive me makina garash më ikonike dhe të dëshirueshme – aktuale dhe klasike, nga gt deri në turne dhe muskuj për stok dhe Super modifikime – dhe në disa nga vendet më ikonike të botës. Grid kap çdo moment të garës, nga nxitimi i dritave jashtë adrenalinës.

Vendmbajtëse

4,951 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122620 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg