PS4 Hellblade Senua’s Sacrifice

2,790 L

  • Një klasë master atmosferike me një rrëfim të fuqishëm ndryshe nga çdo gjë që keni provuar më parë!
  • Beteja kundër armiqve të errët dhe të përdredhur, ekzekutoni kombinoje dhe zotëroni aftësitë tuaja për të luftuar me shpata për të kapërcyer makthet e përhumbura të Saunës.
  • Krijuar në bashkëpunim me neuroshkencëtarët dhe njerëzit që përjetojnë psikozë.
  • Fitues i 5 BAFTA-ve përfshirë lojën Britanike dhe Arritjet Artistike & Audio.
  • Nje version i shkurter i Hell blade gjithashtu vjen me një dokumentar dixhital që eksploron origjinën e lojës.

2,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120769 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg