PS4 Lego Marvel Super Heroes 2

2,990 L

LEGO® Marvel Super Heroes 2 është një aventurë epike krejtësisht e re dhe vazhdim i goditjes së mrekullueshme, LEGO® Marvel Super Heroes. Duke bashkuar Super Heronjtë ikonë të Marvel dhe Super Zuzarët nga epoka dhe realitete të ndryshme, kjo histori e degëzuar origjinale i transferon lojtarët në një betejë kozmike në një mori vendesh të Marvel të grisura nga koha dhe hapësira në botën e pabesueshme të qendrës së hapur të Chronopolis. Duke vazhduar drejtpërdrejt aty ku LEGO® Marvel Super Heroes u ndal, kjo vazhdim krejt i ri përmban një skenar degëzimi krejtësisht origjinal.

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 117980 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg