PS4 Lego The Movie Videogame

2,490 L

Në një skenar të nxjerrë nga filmi, videoloja e filmit LEGO i vendos lojtarët LEGO në rolin e Emmetit, një minifigurë LEGO e zakonshme, sipas rregullave, krejtësisht mesatare, e cila gabimisht identifikohet si personi më i jashtëzakonshëm dhe çelësi për të shpëtuar botën. Lojtarët e udhëzojnë atë ndërsa ai hartohet në një shoqëri të huajsh në një përpjekje epike për të ndalur një tiran të keq, një udhëtim për të cilin Emmet është pashpresë dhe qesharak i papërgatitur.

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128086 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg