PS4 Life is Strange True Colors

4,990 L

Shopping Cart

No products in the cart.

PS4 Life is Strange True Colors

4,990 L

Fillon një epokë e re e guximshme e çmimit Life is Strange, me një personazh kryesor të ri të luajtshëm dhe një mister emocionues për t’u zgjidhur! Alex Chen e ka shtypur prej kohësh ‘mallkimin’ e saj: aftësinë e mbinatyrshme për të përjetuar, thithur dhe manipuluar emocionet e forta të të tjerëve, të cilat ajo i sheh si aura flakëruese, me ngjyra. Kur vëllai i saj vdes në një të ashtuquajtur aksident, Alex duhet të përqafojë fuqinë e saj të paqëndrueshme për të gjetur të vërtetën-dhe të zbulojë sekretet e errëta të varrosura nga një qytet i vogël.
E VERTETA DO TE NDODH: Zbuloni sekretet tronditëse pas vdekjes së vëllait tuaj në një slitë emocionale të një aventure.
Ndjehuni për gjithçka: Ndryshoni fatin dhe ndryshoni jetën me fuqinë psikike të Empatisë.
FORCONI MARRDHNIET E THJESHTA: Ndërtoni besim me banorët e qytetit – dhe përqafoni miqësinë ose romancën me Ryan dhe Steph.
NJE TREGIM TE VERTETE PERSONAL: Merrni vendime të vështira dhe zgjidhni të ardhmen tuaj. Bredh lirisht rrugëve, dyqaneve dhe hapësirave të fshehura të Haven Springs dhe tako personazhe të paharrueshëm. Ju madje mund të vendosni për stilin e Aleksit, me deri në 24 veshje në gardërobën tuaj.
SOUNDTRACK ekskluzive: Këngë të reja nga mxmtoon dhe Novo Amor dhe këngë të gjera të licencuara duke përfshirë Radiohead, Phoebe Bridgers, Gabrielle Aplin, dhe më shumë.

SKU: 126914 Kategori: , Etiketë:
PS4 Life is Strange True Colors

4,990 L