PS4 Minecraft Starter Collection Refresh

3,990 L

Luani dhe ndani me miqtë në tastierë, celular dhe Windows 10
Zbuloni krijimet e komunitetit në dyqanin e ri në lojë, Hyni në mini lojëra dhe mënyra të reja të lojërave përmes serverëve, ndani divanin me ekran të ndarë me katër lojtarë
Përmbajtja e Paketës Starter-Përfshin 700 Shenja, Mash-Up LittleBigPlanet, Mash-Up e Mitologjisë Greke, Paketa e Lëkurës 1, Paketa e Cilësisë së Qytetit

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127103 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg