PS4 Need For Speed Rivals PlayStation Hits

2,990 L

Mirësevini në Redview County, ku një rivalitet garash midis policëve dhe vrapuesve nuk ndalet kurrë pasi të dyja palët konkurrojnë në një luftë gjithëpërfshirëse që shfaq makinat, modat dhe teknologjinë më të shpejtë në një mjedis të ashpër të hapur rrugor. Luaj si polic ose vrapues, ku secila anë e ligjit ka grupin e vet të sfidave, shpërblimeve dhe pasojave të aksioneve të larta. Rrezikoni gjithçka në rivalitetin e aksioneve të larta.

S’ka stok

SKU: 122856 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg