PS4 Neo The World Ends With You

7,490 L

Gërmoni në një Shibuya të ilustruar gjallërisht, të animuar me stil, muzikë dhe monstra
Mblidhni dhe përdorni qindra aftësi psikike për të luftuar kërcënimet surreale
Hetoni botën përreth jush dhe mundeni “Lojën e Korrësit” për të mbijetuar

7,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126911 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg