PS4 Nerf Legends

6,490 L

NERF Legends ju fut në një botë futuriste, fantastiko-shkencore, ku do të ndesheni ballë për ballë me legjione armiqsh robotësh dhe mjeshtër të shefit të fundit. Të armatosur me një gamë të gjerë blasterësh NERF bazuar në homologët e tyre ikonë të botës reale, ju do të pengoni armiqtë e frikshëm ndërkohë që do të sfidoheni për të kryer goditjet më mbresëlënëse të mashtrimit në një sërë mjedisesh unike dhe zhytëse. A janë aftësitë tuaja NERF deri në sfidën për t’u bërë Legjenda e fundit NERF?

6,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127979 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg