PS4 Nioh PlayStation Hits

2,490 L

Mprehe tehun – takime rraskapitëse presin pas çdo cepi të një toke të gjerë të shkatërruar nga lufta civile. Për të triumfuar do t’ju duhet durim, për të mësuar se ku është i fortë çdo armik – njeri apo demon, dhe kur të godisni dobësitë e tyre. Përqafoni mënyrën e samurait për të zotëruar sistemin e thellë dhe të dobishëm luftarak dhe për të shijuar çdo fitore të luftuar fort

  • Zotëroni çdo stil luftimi – mësoni rrjedhën e luftimeve dhe lëvizni me saktësi. Çlironi kombinime sulmesh dhe dredha të veçanta për një sërë armësh autentike samurai, duke përfshirë polearms, katanas dhe sëpata.
  • Eksploroni një vizion fantastik dhe të errët të Japonisë së shekullit të 16 – luftoni së bashku dhe kundër heronjve dhe horrave legjendar të periudhës Sengoku
    Përballuni me armiqtë brutalë dhe groteskë – të pavarur kundër samurajve të aftë, kafshëve të poshtra dhe demonëve të njohur si yokai.
  • Çelikosni mendjen tuaj dhe përgatisni tehun tuaj për një përvojë intensive të veprimit RPG të vendosur në epokën e përgjakshme të Sengoku në Japoni

S’ka stok

SKU: 122153 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg