PS4 Prince Of Persia Sands Of Time Remake

4,990 L

Ju jeni princi i Persisë. Filloni një udhëtim për të shpëtuar mbretërinë tuaj nga veziri i pabesë
Zotëroni rërën e kohës dhe përdorni kamën tuaj për të ndryshuar, përshpejtuar, ngrirë dhe ngadalësuar vetë kohën
Luftoni armiqtë e mallkuar dhe zgjidhni enigma gjatë rrugës
Përjetoni përmirësime të jashtëzakonshme grafike dhe mekanikë të ri-dizajnuar të lojës
Hape princin e persisë, lojën origjinale të vitit 1989, përgjatë udhëtimit tuaj

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126236 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg