Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
PS4 Red Dead Redemption 2

2,999 L

2,999 L

PS4 Red Dead Redemption 2

2,999 L

Arthur Morgan dhe banda Van der Linde janë të jashtëligjshëm në arrati. Me agjentët federalë dhe gjuetarët më të mirët në të gjithë vendin, banda duhet të grabisë, të vjedhë dhe të luftojë rrugën e tyre në zemër të Amerikës në mënyrë që të mbijetojë. Ndërsa ndarjet e brendshme të thella kërcënojnë të copëtojnë bandën, Arthur duhet të bëjë një zgjedhje midis idealeve të tij dhe besnikërisë ndaj bandës që e rriti atë.

SKU: 118441 Kategori: , Etiketë: