PS4 Resident Evil 3

7,989 L

Resident Evil 3 është vendosur në mes të shpërthimit makth të virusit T, një armë biologjike e zhvilluar nga kompania farmaceutike Umbrella Corporation. Loja shënon debutimin e Nemesis-një armë biologjike e madhe humanoide e krijuar për brutalitetin dhe inteligjencën me funksion të lartë-gjuetia e ashpër e të cilit S.T.A.R.S. anëtari Jill Valentine e bëri atë një ikonë të serisë Resident Evil. I armatosur me një arsenal armësh me fuqi të lartë dhe i mbështjellë me një kostum të zi për të fshehur tiparet e tij të gjymtuara, Nemesis do të gjymtojë, pluhurosë ose shkatërrojë çdo pengesë në rrugën drejt objektivit të tij.

7,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123128 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg