PS4 Scarlet Nexus

8,990 L

KOMBET KINETIKE DHE PSIKIKE – Duke përdorur aftësitë psiko -kinetike, bota përreth jush bëhet arma juaj më e madhe – Ngrini, prishni dhe hidhni pjesë të mjedisit tuaj për të ndërtuar kombinat tuaj të sulmit dhe për të lënë mbeturina armiqve tuaj
SHKATERRIMI I TE TJEREVE – mutantë të çmendur që zbritën nga qielli, imun ndaj armëve dhe mbrojtjeve konvencionale – të munduar nga dhimbja e vazhdueshme e mutacionit të tyre, ata kërkojnë trurin e organizmave të gjallë për të qetësuar çmendurinë e tyre
Zbuloni një të ardhme të trurit PUNK – Eksploroni dhe mbroni një peizazh futuristik japonez që kombinon frymëzimet nga anime klasike dhe trillimet shkencore perëndimore
EKSPERIENCE TE THELLE TE PERVOJES – Zhytuni në një histori komplekse lidhjesh, guximi dhe heroizmi të krijuar nga mendjet prapa përrallave ikonike të Vesperisë
Loja dixhitale PS4 mund të azhurnohet në versionet dixhitale të PS5 pa ndonjë disk të kërkuar – Nëse lojtarët kanë lojën PS4 në Blue -Ray Disc, ata duhet të mbajnë diskun e lojës PS4 të futur në tastierën e tyre PS5 për të luajtur versionin PS5 të lojës pasi të shkarkojnë ajo

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126904 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg