PS4 Shadow of the Tomb Rider Edition

2,490 L

Në Shadow of the Tomb Raider versioni perfundimtar, përjetoni kapitullin e fundit të origjinës së Lara -s pasi ajo është e vendosur në Tomb Raider që është e destinuar të jetë. Duke kombinuar lojën bazë, Të shtatë varret sfiduese të DLC, si dhe të gjitha armët, veshjet dhe aftësitë për shkarkim, Edicioni përfundimtar Shadow of the Tomb Raider është mënyra përfundimtare për të përjetuar momentin përcaktues të Lara.

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124518 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg