PS4 Sniper Ghost Warrior Contracts 2

5,290 L

Veteranët e serisë EXTREME -RANGE janë në një sfidë, pasi Sniper Ghost Warrior Contracts 2 kërkon një nivel të ri aftësie, përqendrimi dhe saktësie, me shumë objektiva tani mbi 1000 metra larg – e para për serinë
REALIZMI NEXT – NIVELI I zhvilluar nga e njëjta studio prapa lojës origjinale, Contracts 2 shtyn kufij të rinj me përvojën e tij hiper -realiste të snajperimit; zotëroni një arsenal të gjerë armatimi të bazuar në pajisje ushtarake autentike; eksploroni terrene të gjera me një nivel të zgjeruar detajesh; dhe përballeni me armiqtë më të gjallë të serialit deri më sot.
PLANIFIKIMI I SULMIT TUAJ Pajisur me pajisje krejt të reja, çdo kontratë shumë e ripërdorshme mund të përfundohet në mënyra të ndryshme. Përsëriteni misionin me një qasje të ndryshme për të përfunduar të gjitha objektivat, gati për të shpenzuar fitimet tuaja në pajisje të përmirësuara dhe armë.
VIZUALET E PPGRPARSUARA Kontratat 2 prezantojnë nivele të reja besnikërie, me pamje të optimizuar, FPS të përmirësuar dhe një motor të përmirësuar të lojës, duke rezultuar në hyrjen më të mirë në seri. Hiqni vrasjet ultra realiste të fshehura, të kapura në detaje vizualisht grafike falë kamerës së plumbave kinematografikë.

5,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126876 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg