PS4 Super Street The Game

2,790 L

Luaj së bashku ose në internet (8p) ose përmes ekranit të ndarë (2p).
Mbi 500 pjesë autentike, të licencuara të makinave për të ndërtuar makinën tuaj.
8 ‘modele bazë’ për të ndërtuar super makina.
5 super makina bonus
5 mjedise roaming falas: periferi, pyll, në qendër të qytetit, shkretëtirë, port.
Dëmtime super realiste dhe ekstreme të makinave.
12 Ngjarje me ndikim për të përfunduar.

2,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127144 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg