PS4 Tales of Arise

8,990 L

Përjetoni kapitullin tjetër në Tregimet e serive, të sjellë në jetë në HD mahnitës të mundësuar nga Unreal Engine 4.
RPG me veprim dinamik që përmban një sistem beteje të azhurnuar që ruan Tregimet klasike të lojës.
histori e pasur me një botë të gjallë dhe kast të ri personazhesh.
Animacion me cilësi të lartë të krijuar nga ufotable

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126917 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg