Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
PS4 The Last of Us Part II

4,990 L

4,990 L

S’ka stok

PS4 The Last of Us Part II

4,990 L

Pesë vjet pas udhëtimit të tyre të rrezikshëm nëpër Shtetet e Bashkuara pas pandemisë, Ellie dhe Joel janë vendosur në Jackson, Wyoming. Të jetuarit mes një komuniteti të lulëzuar të të mbijetuarve u ka lejuar atyre paqe dhe stabilitet, pavarësisht kërcënimit të vazhdueshëm të të infektuarve dhe të mbijetuarve të tjerë, më të dëshpëruar. Kur një ngjarje e dhunshme prish atë paqe, Ellie nis një udhëtim të pamëshirshëm për të vendosur drejtësinë dhe për të gjetur mbylljen.

S’ka stok

SKU: 127177 Kategori: , Etiketa: , ,