PS4 Uncharted 4 A Thief’s End PlayStation Hits

2,490 L

Tre vjet pas ngjarjeve të Uncharted 3, Nathan Drake me sa duket ka lënë pas botën e gjuetisë së fatit. Sidoqoftë, nuk duhet shumë kohë që aventura të vijë duke telefonuar kur vëllai i Drake, Sam, rishfaqet duke kërkuar ndihmën e tij për të shpëtuar jetën e tij dhe duke ofruar një aventurë Drake nuk mund t’i rezistojë. Në gjueti për thesarin e humbur prej kohësh të Kapitenit Henry Avery, Sam dhe Drake fillojnë një udhëtim për të gjetur Libertalia, utopinë pirate thellë në pyjet e Madagaskarit. Uncharted 4: A Thief’s End merr lojtarët nëpër botë, përmes ishujve të xhunglës, qyteteve urbane dhe majave të mbuluara me dëborë në kërkim të pasurisë së Avery.

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119823 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg