PS4 Uncharted: The Nathan Drake Collection PlayStation Hits

2,190 L

Shopping Cart

No products in the cart.

PS4 Uncharted: The Nathan Drake Collection PlayStation Hits

2,190 L

Nga tregimtarët novatorë në Naughty Dog, vjen epika që përcakton zhanrin që revolucionarizoi tregimin e aventurave, rindërtuar nga Bluepoint Games me fuqinë e sistemit PS4. Përjetoni një nga seritë më të respektuara të lojërave të të gjitha kohërave ndërsa ndiqni udhëtimin e rrezikshëm të Nathan Drake në të gjithë globin, nga fillimet e përulura te zbulimet e jashtëzakonshme. Takoni një grup të paharrueshëm personazhesh ndërsa Drake vendos jetën dhe miqësinë në linjë në një garë kundër armiqve të pamëshirshëm për të zbuluar një thesar të paimagjinueshëm. UNCHARTED: Koleksioni Nathan Drake përfshin fushatat e lojtarëve të vetëm për UNCHARTED: Drake’s Fortune, UNCHARTED 2: Among Thieves, dhe UNCHARTED 3: Drake’s Deception.

SKU: 121389 Kategori: , Etiketa: ,
PS4 Uncharted: The Nathan Drake Collection PlayStation Hits

2,190 L