Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
PS4 VR Yupitergrad

2,690 L

2,690 L

PS4 VR Yupitergrad

2,690 L

Yupitergrad është një lojë me kozmonaut pë PS4 VR. Ju mund të kaloni nëpër një stacion hapësinor me stil – të gjitha në grafikë me hije. A mund të besoni se grepat e përplasjes janë mënyra përfundimtare e lëvizjes në një vend si ky?

* Më në fund, një platformer dinamik i VR pa rrezik.
* Navigimi i ngjashëm me Indiana Jones ku përdorni grepa dhe përforcues të luftës?
* Fushata me mbi 50 nivele, komplot i çuditshëm dhe një dozë humori.
* Të gjithë i duan enigmat mjedisore – dhe ne i kemi!
* Modaliteti Sulmi i Kohës do t’ju bëjë të lëkundeni në 20 nivele Arcade, të plotësuara me tabela.
* Lista e gjurmëve energjike dhe atmosferike.
* Gjallëri unike në hapësirë.
* E Lehtë për tu mësuar! Ju duhen vetëm dy minuta për të filluar lëkundjen.

SKU: 126277 Kategori: , Etiketë: