Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
PS5 Assetto Corsa Competizione Day One Edition

4,090 L

4,090 L

PS5 Assetto Corsa Competizione Day One Edition

4,090 L

Ekskluzivisht për versionin me pakicë D1, DLC GT WORLD CHALLENGE që përmban:
Circuit Ndërkombëtar Enzo dhe Dino Ferrari i Imola, Ferrari 488 GT3 EVO 2020,
Mercedes-AMG GT3 EVO (2020), më shumë se 60 veshje të reja, Modeli i gomave Pirelli “DHE”.
Besnikëri më e lartë falë grafikës 4K dhe 60 FPS për një përvojë garash më të shpejtë dhe më të qetë.

SKU: 129075 Kategori: , , Etiketa: ,