Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
PS5 Breathedge

2,590 L

2,590 L

PS5 Breathedge

2,590 L

Breathedge ka të bëjë me krijimtarinë. Së pari, përpunoni se si të rimbushni furnizimin me ajër për të hyrë në hapësirë për të mbledhur çfarëdo burimi që mund të arrihet.
Bëni rrugën tuaj përmes thellësive të hapësirës dhe rreziqeve të saj gjithnjë të pranishme.
Eksploroni qoshet dhe çarjet e brendshme të shpërndara dhe zonave sekrete për të zbuluar se çfarë ndodhi në të vërtetë me linjën e famshme hapësinore “Unnamed”.
Luaj si një djalë i quajtur Man, një tip i thjeshtë që ishte thjesht rrugës për në varrezat hapësinore me arkivolin e gjyshit të tij të dashur.
Luftoni instinktet tuaja bazë, rreziqet e hapësirës së hapur, robotët fluturues dhe sensin e përbashkët.

SKU: 129588 Kategori: , Etiketa: ,