PS5 Final Fantasy 7 Remake Intergrade

9,990 L

Zhyt veten në qytetin e Midgar si kurrë më parë, me cilësi të përmirësuara, ndriçim dhe mjedise në sfond
Lojtarët mund të kalojnë midis dy mënyrave të lojës: “Graphics Mode” i jep përparësi grafikës me rezolucion të lartë 4K; “Mode Performance” i jep përparësi veprimit të qetë me 60 korniza për sekondë
Regjistroni dhe ndani momentet tuaja të paharrueshme nga loja me një “Modalitet fotosh” plotësisht të personalizueshëm
Lojtarët mund të shijojnë beteja gjithëpërfshirëse duke përdorur kontrolluesin DualSense PlayStation 5 me integrimin e tij të reagimit haptik
Luani episodin e ri me Yuffie dhe përjetoni shtesa të reja luftarake dhe gameplay

9,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127086 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg