Shopping Cart

No products in the cart.

PS5 Gran Turismo 7 25th Anniversary Special Edition

11,990 L

Me rikthimin e makinave klasike, pistave ikonike dhe modaliteteve të preferuara nga fansat si GT Simulation* dhe Sport Mode* – Gran Turismo 7 është Simulatori i plotë Real Driving, 25 vjet në përgatitje.
Gjeni linjën tuaj. Pavarësisht nëse jeni një vrapues, koleksionist, akordues, stilist, fotograf ose adhurues i arcade-ve – zhytuni në aspektet e kulturës së automobilave që kanë më shumë rëndësi për ju.
Lidhuni dhe konkurroni. Bashkohuni me një komunitet ndërkombëtar shoferësh për të ndarë strategjitë e garës, këshilla për akordimin, dizajnet e ngjyrave dhe fotot, përpara se të shkoni në pistë për të ecur kokë më kokë.

S’ka stok

SKU: 129488 Kategori: , Etiketa: ,