PS5 Guilty Gear Strive

7,490 L

Një lojë krejt e re në serinë Guilty Gear, kushtuar të gjithë tifozëve të lojës luftarake dhe të gjithë lojtarëve të lojës
Personazhet karizmatikë të serialit janë përtërirë plotësisht dhe shumë personazhe të rinj i bashkohen kastit
Ndjenja e lojës është përmirësuar nga lojërat e mëparshme; Mbetet një sistem i kuptueshëm, duke arritur thellësi më të madhe se kurrë më parë
Përmban këngë të shumta rock të kompozuara nga Drejtori i Përgjithshëm Daisuke Ishiwatari, dhe një mënyrë historie që mburret me më shumë volum dhe skena sesa një film, i krijuar jo vetëm për fansat e Guilty Gear, por edhe për adhuruesit e anime.

7,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126903 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg