PS5 Marvel’s Avengers

8,490 L

Një histori origjinale me një lojtar (multiplayer online) që sjell përvojën e përsosur të lojrave me Avengers. Krijoni ekipe me deri në katër lojtarë në internet, zotëroni aftësi të jashtëzakonshme, shtoni në listën tuaj në rritje të heronjve dhe mbrojeni Tokën nga kërcënimet në rritje.

8,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126551 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg