PS5 MXGP 2020

7,990 L

VideoLoja zyrtare e Kampionatit Motocross u kthye! Hidhuni mbi motorin tuaj dhe lereni adrenalinën të rritet, me këtë përvojë të re. Merrni kontrollin: zbuloni se çfarë ka të re në serinë zyrtare të Motocross. Bashkohuni me një ekip zyrtar ose krijoni tuajin. Jetoni sfidën kryesore të karrierës: gara përmes sezonit zyrtar 2020.

7,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126172 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg