PS5 The Nioh Collection

9,990 L

Defy Death dhe Unleash your Darkness

Në këtë koleksion të gjerë, udhëtoni nëpër Japoninë e epokës Sengoku për t’u përballur me armiq të errët dhe luftëtarë legjendar në luftime të shpejta të forta. Zotëroni mënyrën e samurait në Nioh, pastaj lëshoni errësirën tuaj të brendshme në Nioh 2 – secili rimbohet dhe përmirësohet me ekspertizë për PS5.

Zbuloni sagën e plotë të Nioh me të gjashtë zgjerimet kryesore të përfshira.
Luftoni me kërcënimin Yokai në një shënjestër 120fps * me kohë ngarkese ultra të shpejtë.
* Gameplay me 120fps kërkon një monitor të përputhshëm që mund të mbështesë këtë veçori

9,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125715 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg