PS5 Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

6,990 L

Thyejini kufijtë e patinazhit, tregoni stilin tuaj dhe bëhuni pjesë e gjeneratës tjetër të patinatorëve dhe krijuesve me patinatorin Pro + 1 të Tony Hawk.
Patina si skifteri legjendar Tony dhe lista origjinale Pro, plus të reja të mira
Goditni kombinime të çmendura të mashtrimeve me trajtimin ikonik të serisë së patinatorëve Tony Hawk’s
Luani të gjitha mënyrat origjinale të lojës dhe shkoni kokë më kokë me mënyrat lokale të 2 lojtarëve
Të gjithë patinatorët, nivelet dhe truket Pro janë rikthyer dhe rimastruar plotësisht, plus më shumë

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127087 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg