Router Mercusys Ac12g Ac1200

5,700 L

Mercusys Ac12g Ac1200

▪ Wi-Fi me dy banda AC1200 – shpejtësi deri në 300 Mbps në brezin 2.4 GHz dhe 867 Mbps në brezin 5 GHz.
▪ Porta të plota gigabit – lidhje të shpejta për pajisjet me tela, përfshirë paisjet e lojërave, STB, TV inteligjent dhe më shumë.
▪ Ndani me deri në 60 pajisje – qasje në internet për transmetim të shumëfishtë njëkohësisht.
▪ 4 antena të jashtme me fitim të lartë – mbulim i fuqishëm pa tel në të gjithë shtëpinë tuaj.
▪ Instalim i thjeshtë – faqja intuitive e internetit ju udhëzon gjatë procesit të konfigurimit për disa minuta.

5,700 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A01066 Categories: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg