Router Mercusys Halo S12(2-pack) 1200mbps

7,990 L

Router Mercusys Halo S12

▪ Rrjet i unifikuar – Me teknologjinë e përparuar të rrjetës, njësitë e Halo S12 punojnë së bashku për të formuar një rrjet të vetëm të unifikuar të të gjithë shtëpisë me një emër dhe fjalëkalim Wi-Fi.
▪ Roaming Seamless – Kaloni automatikisht midis Halos ndërsa lëvizni nëpër shtëpi, gjithmonë duke marrë sinjalin më të mirë për të shijuar lidhjet më të shpejta për të gjitha pajisjet tuaja.
▪ Mbulimi i tërë shtëpisë – deri në 2,800 ft² (260 m²) me Wi-Fi me shpejtësi të lartë.
▪ Hi-Speed Wi-Fi – Halo S12 siguron lidhje të shpejta dhe të qëndrueshme me shpejtësi deri në 1,167 Mbps dhe punon me ofruesit kryesorë të shërbimit të internetit (ISP) dhe modemët.
▪ Performancë ultra-e lartë – Gëzoni njëkohësisht lidhje pa vonesë dhe argëtim pa ndërprerje në të gjitha pajisjet tuaja.

7,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A01064 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg