Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Router Mercusys Mw330hp 300mbps Wi-fi

2,900 L

2,900 L

Router Mercusys Mw330hp 300mbps Wi-fi

2,900 L

Mercusys Mw330hp

▪ Shpejtësi wireless 300Mbps – ideale për transmetim të shpejtë të videove, lojëra online dhe shkarkime skedarësh.
▪ Butoni Turbo – rrit menjëherë sinjalin Wi-Fi dhe zgjeron mbulimin pa tel.
▪ Çipi PA – siguron deri në 2 herë fuqi transmetimi, mjaft e fortë për të depërtuar në mure dhe pengesa të tjera.
▪ Antena 7dBi me fitim të lartë – rrit fuqishëm gamën dhe mbulimin pa tel.
▪ Instalim i thjeshtë – faqja intuitive e internetit ju udhëzon gjatë procesit të konfigurimit për disa minuta

SKU: A01069 Kategori: ,

Përshkrim