Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Router Tp-link Archer C24 Ac1200 Wi-fi

3,790 L

3,790 L

Router Tp-link Archer C24 Ac1200 Wi-fi

3,790 L

Tp-link Archer C24

▪ Wi-Fi me shpejtësi të lartë – banda dyshe AC750 është ideale për transmetim video HD, shkarkim me shpejtësi të lartë.
▪ Mbulimi me arritje të largët —  4 Antenat ofrojnë Wi-Fi dhe lidhje të besueshme.

▪ Multi-Mode 3 në 1 — Mbështet Routerin, Access Point dhe Range Extender për të shtuar fleksibilitet.
▪ Kontrollet prindërore – Menaxhon kur dhe si pajisjet e lidhura mund të hyjnë në internet.
▪ Rrjeti i të ftuarve – Siguron qasje të veçantë për mysafirët ndërsa siguroni rrjetin pritës.
▪ Transmetim i qetë HD – Mbështet Proxy / Snooping IGMP, Bridge dhe Tag VLAN për të optimizuar transmetimin IPTV.
▪ IPv6 i mbështetur – Në përputhje me IPv6 (versioni më i fundit i Protokollit të Internetit 6).
▪ Kompakt dhe i montueshëm – Projektuar për të ruajtur hapësirën dhe për të plotësuar çdo dekor.

SKU: A07939 Kategori: ,

Përshkrim

WIRELESS
Standards Wi-Fi 5
IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz
IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz
WiFi Speeds AC750
5 GHz: 433 Mbps (802.11ac)
2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n)
WiFi Range 2 Bedroom Houses


4× Fixed Antennas
Multiple antennas form a signal-boosting array to cover more directions and large areas

WiFi Capacity Medium


Dual-Band
Allocate devices to different bands for optimal performance

Working Modes Router Mode
Access Point Mode
Range Extender Mode
HARDWARE
Processor Single-Core CPU
Ethernet Ports 1× 10/100 Mbps WAN Port
4× 10/100 Mbps LAN Ports
Buttons WPS Button
Reset Button
Power 9 V ⎓ 0.6 A
SECURITY
WiFi Encryption WEP
WPA
WPA2
WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)
Network Security SPI Firewall
Access Control
IP & MAC Binding
Application Layer Gateway
Guest Network 1× 5 GHz Guest Network
1× 2.4 GHz Guest Network
SOFTWARE
Protocols IPv4
IPv6
Parental Controls URL Filtering
Time Controls
WAN Types Dynamic IP
Static IP
PPPoE
PPTP
L2TP
Quality of Service QoS by Device
NAT Forwarding Virtual Server
Port Forwarding
Port Triggering
DMZ
UPnP
IPTV IGMP Proxy
IGMP Snooping
DHCP Address Reservation
DHCP Client List
Server
DDNS NO-IP
Comex
DynDNS
Management Tether App
Webpage
PHYSICAL
Dimensions (W×D×H) 4.5 x 4.2 x 1.0 in
(115 x 106.7 x 24.3 mm)
Package Contents Wi-Fi Router Archer C24
Power Adapter
RJ45 Ethernet Cable
Quick Installation Guide